FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W Trustfactory staramy się być zawsze transparentni i uczciwi zarówno wobec naszych klientów, jak i pracowników.

Z tego powodu na tej stronie zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby współpraca z nami była jeszcze łatwiejsza i nieskomplikowana.

Unsere Links sollten dauerhaft bestehen bleiben und niemals entfernt werden – diese unverbindliche Absicherung geben uns die Seitenbetreiber. Da diese zwar unser Vertrauen genießen, jedoch nicht gezwungen bzw. dazu im Stande sind eine unbegrenzte Uptime zu garantieren, übernehmen wir diesen Part wie folgt:

Nie, z naszego portfolio zaopatrujemy przede wszystkim obszar D/CH/AT, ale mamy też w rękawie strony źródłowe dla innych języków – głównie dla anglojęzycznych grup docelowych.))))

Nie, na Trustfactory.bz oferujemy tylko bezpieczne, trwałe linki z prawdziwych stron internetowych. Nasz zespół outreach ocenia każdą potencjalną stronę partnerską według ścisłych standardów, aby wykluczyć linki PBN z wkradania się do naszego portfolio.

Oferujemy w tym zakresie 100% gwarancję satysfakcji.

Nasze linki są tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Tworzymy artykuły związane z tematyką i dobry content, tak aby z punktu widzenia Google & Co., właściciel strony dość regularnie publikował artykuł i zdecydował się na link do Twojej strony jako do istotnego źródła.

Nie. Nie mamy żadnych linków w tym temacie.

Za pośrednictwem naszej platformy wybierasz stronę(y), na której powinien pojawić się Twój artykuł gościnny wraz z linkiem i wysyłasz nam swój adres URL oraz, jeśli jest to pożądane, anchor text. Dodatkowo możesz podać nam nagłówek, specjalne Trustlinks dla Twojego artykułu gościnnego, datę publikacji Twojego artykułu i inne życzenia.

Po otrzymaniu wszystkich danych kontaktujemy się z operatorem strony, aby potwierdzić, że temat został zaakceptowany.

Jak tylko otrzymamy potwierdzenie i będziemy mogli zagwarantować umieszczenie, przygotujemy tekst i zadbamy o to, aby został on zintegrowany przez operatora strony – gdy tylko link będzie dostępny online, poinformujemy Cię o tym.

Tak, mamy zespół Outreach, który w razie potrzeby projektuje i wdraża kampanie Outreach – kampanie linków na większą skalę, specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Do Państwa dyspozycji jest pełna wiedza doświadczonych pracowników outreach, dzięki czemu otrzymają Państwo dokładnie to, czego oczekują Państwo od swoich projektów w perspektywie długoterminowej.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze swoim osobistym opiekunem lub wyślij zapytanie w sekcji Custom Outreach – ktoś się z Tobą skontaktuje.

Absolutnie! Oferujemy bardzo uczciwe ceny, co pozwala Tobie jako resellerowi łatwo uzyskać marżę. Ponadto, naszą ambicją jest utrzymanie jakości stron źródłowych, artykułów gościnnych i innych na wysokim poziomie, który spełnia również wymagania Państwa klientów.

Chcemy utrzymać bardzo wysoką jakość na naszej platformie i możemy to zagwarantować tylko poprzez kontakt i selekcję samych stron. Możesz wpisać swoją stronę pod tym linkiem, sprawdzimy Twoją ofertę i odezwiemy się do Ciebie.

Linki powinny pozostać na stałe i nie powinny być nigdy usuwane – to niewiążące zapewnienie otrzymaliśmy od operatorów stron. Ponieważ cieszą się oni naszym zaufaniem, ale nie są zmuszeni lub nie są w stanie zagwarantować nieograniczonego uptime’u, przejmujemy tę część w następujący sposób:

Obecnie oferujemy 365-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeśli Twój link zostanie usunięty z jakiegokolwiek powodu w ciągu jednego roku, zwrócimy Ci pełną cenę zakupu lub wymienimy link na równoważny/droższy. Oczywiście, jeśli Twój link zostanie usunięty po pierwszym roku, dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie niedrogie lub darmowe rozwiązanie zastępcze.

Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym celem.

Zasłaniamy adresy URL stron internetowych dla nowych użytkowników, aby chronić naszą bazę danych przed Google, Bing & Co., a także przed ludźmi, którzy chcą skopiować naszą listę linków.

Trustfactory posiada zintegrowany wielopoziomowy system krokowy.

Rozumiemy, że wiele SEO lub agencji potrzebuje pełnej przejrzystości przed złożeniem zamówienia – z tego powodu ujawnimy pełne adresy URL naszym stałym klientom, aby móc upewnić się, że strona spełnia wszystkie pożądane kryteria przed złożeniem zamówienia.

Jeśli potrzebujesz szerszego wyboru przy pierwszym zamówieniu, skontaktuj się z osobą kontaktową, którą zobaczysz na panelu nawigacyjnym. Ta osoba będzie w stanie udzielić dalszej pomocy.

Obecnie jest to od 7 do 10 dni. Należy pamiętać, że czasami mogą wystąpić nieprzewidziane opóźnienia, ponieważ nie mamy kontroli nad stronami partnerskimi i polegamy na sprawnej współpracy z operatorami.

Pracujemy tylko z przedpłatą, ponieważ chcemy oferować Państwu jak najlepszą obsługę. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Ci fakturę, którą należy opłacić w ciągu 14 dni.

Jeśli wydawca odrzuci Twoją stronę, przelejemy tę kwotę na Twoje konto kredytowe. Stąd masz dwie opcje:

Otrzymasz alternatywy po przetwarzaniu zamówienia przez e-mail, lub możesz wybrać własne, i zarezerwować je, używając środków na koncie(kredytów). 

Możesz skontaktować się z osobą kontaktową i zlecić zwrot kwoty na swoje konto – w ciągu 48 godzin kwota powinna znaleźć się na Twoim koncie.

Nie, wszystkie nasze linki są naturalnie umieszczane w strukturze treści danej strony źródłowej – np. w blogrollu, kategorii lub na statycznej podstronie – i dopasowywane do niej tak płynnie, jak to tylko możliwe. Chociaż nie możemy zagwarantować, gdzie dokładnie zostanie umieszczony artykuł, zapewniamy, że nie zostanie on nieodpowiednio ukryty i będzie prawidłowo indeksowany.

Tak, wszystkie strony na naszej platformie oferują linki do-follow. Nie sprzedajemy linków no-follow, tylko do-follow.

Żaden artykuł gościnny nie będzie oznaczony jako taki lub ogólnie jako sponsorowany. Zawsze staramy się, aby wyglądało to jak najlepiej, jak treści „wewnętrzne“.

Artykuł jest pisany przez naszą redakcję zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi. Przeciętny artykuł składa się z 600 słów, zawiera Trustlinks (jeśli są pożądane lub nie) i jest dobrze podlinkowany wewnętrznie.